Division 4 Results

Division 4A

Division 4B

Division 4C

Division 4D

Division 4E

Division 4F

Round 1:  w/b Sep 11th

Round 1:  w/b Sep 11th

Round 1:  w/b Sep 11th

Round 1:  w/b Sep 11th

Round 1:  w/b Sep 11th

Round 1:  w/b Sep 11th

Bishopbriggs

4v0

JPA

Whitehill

v

St Mungo's

Hillhead

 v 

Knightswood

free

v

Rosshall

OLSP

6v1

Bearsden

Holyrood

6v1

Hillpark

All Saints

1v7

Bannerman

free

 v 

St Andrew's

Hyndland

 v 

St Thomas A

Lourdes

4v1

St Peters

Hermitage

6v2

Vale of Leven

Stonelaw

2v7

St Marg Marys



















 w/b Sep 18th Cup 1st Round

 w/b Sep 18th Cup 1st Round

 w/b Sep 18th Cup 1st Round

 w/b Sep 18th Cup 1st Round

 w/b Sep 18th Cup 1st Round

 w/b Sep 18th Cup 1st Round



















Round 2:  w/b Sep 25th

Round 2:  w/b Sep 25th

Round 2:  w/b Sep 25th

Round 2:  w/b Sep 25th

Round 2:  w/b Sep 25th

Round 2:  w/b Sep 25th

Bannerman

9v0

Bishopbriggs

St Andrew's

9v0

Whitehill

St Thomas A

 v 

Hillhead

St Peters

v

free

Hermitage

0v4

OLSP

St Marg Marys

7v2

Holyrood

All Saints

4v5

JPA

free

 v 

St Mungo's

Hyndland

 v 

Knightswood

Lourdes

4v1

Rosshall

Vale of Leven

1v4

Bearsden

Stonelaw

5v1

Hillpark



















Round 3:  w/b Oct 2nd

Round 3:  w/b Oct 2nd

Round 3:  w/b Oct 2nd

Round 3:  w/b Oct 2nd

Round 3:  w/b Oct 2nd

Round 3:  w/b Oct 2nd

Bishopbriggs

8v0

All Saints

Whitehill

 v 

free

Hillhead

3v6

Hyndland

free

 v 

Lourdes

OLSP

v

Vale of Leven

Holyrood

0v7

Stonelaw

Bannerman

v

JPA

St Andrew's

v

St Mungo's

St Thomas A

 v 

Knightswood

St Peters

2v4

Rosshall

Hermitage

1v0

Bearsden

St Marg Marys

v

Hillpark



















Round 4:  w/b Oct 23rd

Round 4:  w/b Oct 23rd

Round 4:  w/b Oct 23rd

Round 4:  w/b Oct 23rd

Round 4:  w/b Oct 23rd

Round 4:  w/b Oct 23rd

Bannerman

 v 

All Saints

St Andrew's

 v 

free

St Thomas A

 v 

Hyndland

St Peters

v

Lourdes

Vale of Leven

v

Hermitage

St Marg Marys

 v 

Stonelaw

JPA

v

Bishopbriggs

St Mungo's

 v 

Whitehill

Knightswood

 v 

Hillhead

Rosshall

 v 

free

Bearsden

0v3

OLSP

Hillpark

 v 

Holyrood



















Round 5:  w/b Nov 6th

Round 5:  w/b Nov 6th

Round 5:  w/b Nov 6th

Round 5:  w/b Nov 6th

Round 5:  w/b Nov 6th

Round 5:  w/b Nov 6th

JPA

 v 

All Saints

St Mungo's

 v 

free

Knightswood

 v 

Hyndland

Rosshall

1v9

Lourdes

Bearsden

 v 

Vale of Leven

Hillpark

 v 

Stonelaw

Bishopbriggs

 v 

Bannerman

Whitehill

 v 

St Andrew's

Hillhead

 v 

St Thomas A

free

 v 

St Peters

OLSP

 v 

Hermitage

Holyrood

 v 

St Marg Marys



















 w/b Nov 20th Cup 2nd Round

 w/b Nov 20th Cup 2nd Round

 w/b Nov 20th Cup 2nd Round

 w/b Nov 20th Cup 2nd Round

 w/b Nov 20th Cup 2nd Round

 w/b Nov 20th Cup 2nd Round



















Round 6:  w/b Nov 27th

Round 6:  w/b Nov 27th

Round 6:  w/b Nov 27th

Round 6:  w/b Nov 27th

Round 6:  w/b Nov 27th

Round 6:  w/b Nov 27th

All Saints

 v 

Bishopbriggs

free

 v 

Whitehill

Hyndland

3v4

Hillhead

Lourdes

 v 

free

Vale of Leven

 v 

OLSP

Stonelaw

 v 

Holyrood

JPA

 v 

Bannerman

St Mungo's

 v 

St Andrew's

Knightswood

 v 

St Thomas A

Rosshall

 v 

St Peters

Bearsden

 v 

Hermitage

Hillpark

 v 

St Marg Marys