Trans World Educational

Free Kit for Your School!

To celebrate the start of 2018, Trans World are offering a FREE set of kit to the first FIVE groups who sign up for an Overseas Development Tour in 2018.

Playoffs 2017

Division 1 - 18’s













First Round


Second Round


Quarter Finals


Semi Finals


Final







W/b 20th Mar ‘17


W/b 17th Apr ‘17


17th May ‘17, 4:00pm

Lesser Hampden









Bearsden

3















v
















Hyndland

0


Bearsden
















v













Holyrood

2


Holyrood













v
















Bishopbriggs

0





Bearsden

0















v










Hermitage

2





Lourdes

5






OLSP

1


v













v



Kings Pk

1


Hermitage

0









Kings Pk

2





v













Lourdes

4


Lourdes

3












v
















Bannerman

3









































Division 2  - Under 16’s













First Round


Second Round


Quarter Finals


Semi Finals


Final







W/b 20th Mar ‘17


W/b 17th Apr ‘17


13th May ‘17, 10:00am

Loretto









Knightswood

4















v
















Holyrood 

3


Knightswood (p)

2















v













St Thomas A

w/o


St Thomas A

2












v
















Hermitage Ac**

w/d





Knightswood

1















v










St Peter Ap

5





St Peter Ap

0









v
















St Paul's**

2


St Peter Ap

2















v













Bannerman

2


Clydebank

1












v
















Clydebank **

3









































Division 3 - Under 15’s













First Round


Second Round


Quarter Finals


Semi Finals


Final







W/b 20th Mar ‘17


W/b 17th Apr ‘17


16th May‘17, 3:30am

Auchenhowie









Bishopbriggs Ac

1















v
















Lourdes (pens)

1


Lourdes 

2















v













All Saints*

2


All Saints*

3












v
















Hermitage Ac**

0





All Saints

2















v










St Peter Ap

2





St Peter Ap

6









v
















JPA

1


St Peter Ap

3















v













Bannerman

0


St Andrew’s Sec

2












v
















St Andrew’s

4









































Division 4 - Under 14’s













First Round


Second Round


Quarter Finals


Semi Finals


Final







W/b 20th Mar ‘17


W/b 17th Apr ‘17


13th May‘17, 10:00am









Bearsden*

3















v
















OLSP*

0


Bearsden

0















v













JPA

1


JPA

3












v
















Hyndland

0





JPA

0

























St Andrew’s Sec

3





St Peter Ap

1






St Peters

2


v













v



St Peter A (aet)

5


St Peter Ap (p)

2









St Thomas A

1





v













Jordanhill (pens)

1


Jordanhill

2












v
















Vale of Leven

1









































Division 5 - Under 13’s













First Round


Second Round


Quarter Finals


Semi Finals


Final







W/b 20th Mar ‘17


W/b 17th Apr ‘17


13th May‘17, 10:00am









Stonelaw

1















v
















Lourdes

5


Lourdes

4















v













Bishopbriggs

3


OLSP

3












v
















OLSP

4





Lourdes

1















v










St Peter A

4





Holyrood

2









v
















Hermitage

0


St Peter A

1















v













Holyrood

9


Holyrood

4












v
















Bearsden

1